O NAS

Understanding your car’s emergency lights
IMG_4416
Pan Mechanik

Pasja Do Motoryzacji

Witamy w naszym warsztacie samochodowym, zlokalizowanym w malowniczych Komprachcicach przy ulicy Opolskiej 26F. Jesteśmy miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją do motoryzacji, tworząc idealne warunki dla Twojego pojazdu.

Specjalizacje: Offroad I Drift

Specjalizujemy się w tuningu i serwisie pojazdów offroad oraz driftowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową obsługę, od modyfikacji po pełną diagnostykę, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Serwis

Oferujemy pełny zakres usług serwisowych. Od rutynowych napraw, po bardziej skomplikowane działania, nasi specjaliści dbają o to, by każdy pojazd opuszczał nasz warsztat w idealnym stanie technicznym.

Wulkanizacja

Rozszerzamy naszą ofertę o profesjonalną usługę wulkanizacji. Nasz doświadczony zespół zapewni kompleksową obsługę opon – od wymiany i naprawy, po wyważanie kół. Dzięki temu Twoje auto będzie gotowe na każdą drogę i każde wyzwanie.

Myjnia Ręczna

Nasza myjnia ręczna to gwarancja dokładnego i delikatnego czyszczenia Twojego pojazdu. Skupiamy się na detalu, aby Twoje auto nie tylko świetnie się prezentowało, ale także było chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

PAN MECHANIK

Z PACJA DO MOTORYZACJI!